Pinse

Søndag 31.mai – pinsedagen – er det høytidsgudstjeneste i Sannidal kirke kl. 11. v/Sigrid Thordardottir. Robert Czyz er organist. Det er nattverd under gudstjenesten, og offer til et av menighetens to misjonsprosjekt. Denne søndagen støttes Normisjons arbeid i Senegal.

Velkommen til gudstjeneste!

Etter denne gudstjenesten er det egen dåpsgudstjeneste for to små og deres familier. Det tillates foreløpig ikke at det samles flere enn 50 mennesker til gudstjeneste, og da blir løsningen å ha to påfølgende gudstjenester.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s